من iOS اپل دارم. پیش‌نیازهای لازم برای استفاده از سایت چیست؟

سیستم مورد نیاز برای کاربران iOS:

سیستم آموزش مجازی BigBlueButton که در مجموعه‌ی ملل استفاده می‌شود، در دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل iOS (دستگاه‌های شرکت اپل) بدون نیاز به نصب برنامه جانبی دیگری و فقط با داشتن مرورگر Safari در iOS نسخه‌ی 12.2 به بالا قابل استفاده است.

تمامی امکانات سیستم آموزش مجازی ملل (به جز اشتراک‌ گذاری صفحه) برای تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل iOS قابل دسترسی و اجرا می‌باشد (مرورگر Safari قابلیت اشتراک‌گذاری صفحه را پشتیبانی نمی‌کنند). دقت داشته باشید سایر مرورگرهای قابل نصب روی دستگاه‌های اپل مثل گوگل کروم و فایرفاکس برای ورود به کلاس مجازی مناسب نیستند.

کاربران (دانش آموزان) به حداقل سرعت آپلود 0.5 Mbits بر ثانیه و حداقل سرعت دانلود 1 Mbits برثانیه نیاز دارند. یکی از بهترین راه‌های بدست آوردن سرعت آپلود و دانلود ، استفاده از سایت سایت speedtest.net می‌باشد. این سایت نتیجه‌ی واقعی سرعت کاربر را نمایش می‌دهد.

آیا سرعت ارتباط از طریق کابل بهتر از اتصال به مودم وای‌فای می‌باشد؟

قطعا بله، ممکن است کاربری تجربه‌ی خوبی با اینترنت وای‌فای داشته باشد اما اگر دیگر کاربران صدای او را ضعیف و همراه با قطعی دریافت می‌کنند، می‌تواند به مودم ارسال کننده وای‌فای نزدیکتر شود، به شبکه‌های وای‌فای دیگری وصل شود و یا بهتر است مستقیماً به یک شبکه به صورت کابلی متصل شود. (در صورت استفاده از کامپیوتر و لپ‌تاپ)

به طور خلاصه اگر کاربر مشکلی در زمینه‌ی صدای ضعیف و قطع شدن مرتب داشت، پیشنهاد ما استفاده از آخرین نسخه‌ی iOS، مرورگر Safari و یک ارتباط اینترنتی قوی و بدون قطعی می‌باشد.


آخرین تغییر: یکشنبه، 7 نوامبر 2021، 11:43