من کامپیوتر و لپ‌تاپ دارم. پیش‌نیازهای لازم برای استفاده از سایت چیست؟

سیستم مورد نیاز برای کاربران ویندوز، لینوکس و مک:

سیستم آموزش مجازی ملل که بر پایه‌ی پلتفرم BigBlueButton می‌باشد با استفاده از نرم‌افزار گوگل کروم و بدون نیاز به نصب برنامه جانبی دیگری برای کاربران ویندوز، لینوکس و مک قابل استفاده خواهد بود. در این سیستم عامل‌ها تمامی امکانات سیستم آموزش مجازی ملل برای کاربران قابل دسترسی و اجرا می‌باشد.

برای استفاده از این سیستم آموزش مجازی پیشنهاد ما استفاده از مرورگر گوگل کروم است چون این مرورگر از فناوری ارتباط درلحظه اینترنتی به خوبی پشتیبانی می‌کند.

کاربران (دانش آموزان) به حداقل سرعت آپلود 0.5 Mbits بر ثانیه و حداقل سرعت دانلود 1 Mbits برثانیه نیاز دارند. یکی از بهترین راه‌های بدست آوردن سرعت آپلود و دانلود ، استفاده از سایت سایت speedtest.net می‌باشد. این سایت نتیجه‌ی واقعی سرعت کاربر را نمایش می‌دهد.

حداقل سیستم سخت‌افزاری مورد نیاز جهت استفاده از پلتفرم BigBlueButton:

یک سیستم کامپیوتر یا لپ‌تاپ با CPU دوهسته‌ای با حداقل ۲ گیگابایت رم و هرسیستم عاملی که می‌تواند آخرین ورژن مرورگر گوگل کروم را اجرا کند، حداقل سیستم مورد نیاز برای استفاده از این پلتفرم است.

لینک دانلود نسخه‌ی ویندوز،‌ لینوکس و مک:

https://soft98.ir/internet/web-browser/244-google-chrome.html

آیا سرعت ارتباط از طریق کابل بهتر از اتصال به مودم وای‌فای می‌باشد؟

قطعا بله، ممکن است کاربری تجربه‌ی خوبی با اینترنت وای‌فای داشته باشد اما اگر دیگر کاربران صدای او را ضعیف و همراه با قطعی دریافت می‌کنند، می‌تواند به مودم ارسال کننده وای‌فای نزدیکتر شود، به شبکه‌های وای‌فای دیگری وصل شود و یا بهتر است مستقیماً به یک شبکه به صورت کابلی متصل شود. (در صورت استفاده از کامپیوتر و لپ‌تاپ)

به طور خلاصه اگر کاربر مشکلی در زمینه‌ی صدای ضعیف و قطع شدن مرتب داشت، پیشنهاد ما استفاده از آخرین نسخه‌ی مرورگر گوگل کروم و یک ارتباط اینترنتی قوی و بدون قطعی می‌باشد.


آخرین تغییر: یکشنبه، 7 نوامبر 2021، 11:44