چطور در وب‌سایت ملل ثبت‌نام کنم؟

برای استفاده از خدمات مجموعه‌ی ملل بایستی ابتدا در سایت عضو شوید.

نحوه ثبت‌نام در وبسایت ملل

بدین صورت که ابتدا از طریق صفحه‌ی عضویت دانش‌آموزان  مشخصات خواسته شده را تکمیل کرده و پس از انتخاب کلید ثبت‌نام، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد تا ایمیل حساب کاربری خود را تأیید کنید. یعنی به ما اعلام کنید ایمیلی که در قسمت ثبت‌نام وارد کرده‌اید صحیح بوده و ما می‌توانیم از آن در اطلاع‌رسانی‌های آینده به شما استفاده کنیم.

دقت داشته باشید اگر فولدر Inbox خود را بررسی کرده و ایمیلی دریافت نکردید، «ایمیل به فولدر Spam منتقل شده» که با مراجعه به این فولدر، باز کردن ایمیل مجموعه‌ی ملل و انتخاب گزینه‌ی Not spam از منوهای بالا، «حتما ابتدا آن را از حالت Spam خارج کنید تا لینک فعال‌سازی موجود در ایمیل، برای شما قابل کلیک کردن باشد.» سپس با توجه به راهنمایی‌هایی که در ایمیل اعلام شده،‌ روی کلید سبز رنگ کلیک کنید تا حساب کاربری شما در سایت تأیید شود. (در صورت دریافت ارور منقضی شدن لینک، از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در تماس باشید). پس از تأیید ایمیل، شما به صفحه‌ی پروفایل کاربری در وب‌سایت ملل هدایت خواهید شد.

«لطفا حتما رمز عبور خود را در جایی مطمئن یادداشت کنید تا در دفعات بعد برای ورود به سایت مشکلی نداشته باشید»

اگر در مراحل ثبت‌نام به مشکلی برمیخورید، حتما به ارورهای سیستم توجه داشته باشید. به طور مثال کد ملی و شماره‌ی موبایل باید با اعداد انگلیسی وارد شود،‌ موبایل باید با فرمت 09123456789 وارد شود، رمز عبور باید بیش از 6 کاراکتر باشد، نام کاربری باید فقط حروف انگلیسی باشد و… . در صورتی که ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شود،‌ پیام موفقیت‌آمیز بودن ثبت‌نام و الزام بررسی ایمیل خود مشاهده می‌کنید، در غیر این صورت بایستی مراحل ثبت‌نام را مجددا دنبال کنید.

پس از ساخت اکانت و تأیید ایمیل‌، حتما ایمیل خود را برای معلم کلاس ارسال کرده تا دسترسی شما به صفحه‌ی کلاس آزاد شود.

خطای «ایمیل وارد شده تکراری می‌باشد» در زمان ثبت‌نام

هر شخص با هر ایمیل تنها قادر به ساخت یک اکانت است و این پیام به این علت است که شما قبلا با ایمیل خود حساب کاربری دیگری در وب‌سایت ساخته‌اید و نیازی به ساخت اکانت دیگری نمی‌باشد. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، بخش مربوطه را مطالعه کنید. در صورتی که نیاز به ساخت اکانت دیگری (مثلا برای فرزند دوقلوی خود) دارید، بایستی از یک ایمیل جدید است


آخرین تغییر: یکشنبه، 2 ژانویه 2022، 10:44