من اندروید دارم. پیش‌نیازهای لازم برای استفاده از سایت چیست؟

سیستم مورد نیاز برای کاربران اندروید:

سیستم آموزش مجازی مجموعه‌ی ملل که بر پایه‌ی پلتفرم BigBlueButton می‌باشد با استفاده از نرم‌افزار گوگل کروم و بدون نیاز به نصب برنامه جانبی دیگری بر روی موبایل‌ها و تبلت‌های اندرویدی با ورژن ۶ به بالا قابل استفاده خواهد بود.

تمامی امکانات سیستم آموزش مجازی ملل (به جز اشتراک‌ گذاری صفحه) برای تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید قابل دسترسی و اجرا می‌باشد (مرورگرهای اندروید قابلیت اشتراک‌گذاری صفحه را پشتیبانی نمی‌کنند).

دقت داشته باشید مرورگرهای پیشفرض Samsung Internet، Xiaomi و… به دلیل ضعیف بودن موتورهای رندر یا به‌روز نبودن، در بعضی مواقع اختلال در باز کردن قسمت‌هایی از سایت یا نمایش ارورها را از خود بروز می‌دهند و پیشنهاد می‌شود حتما از مرورگر کروم استفاده کنید. همچنین در صورتی که از مرورگر کروم استفاده می‌کنید،‌ حتماً آن را به آخرین نسخه به‌روز کنید.

لینک دانلود نسخه‌ی اندروید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.chrome&hl=en

کاربران (دانش آموزان) به حداقل سرعت آپلود 0.5 Mbits بر ثانیه و حداقل سرعت دانلود 1 Mbits برثانیه نیاز دارند. یکی از بهترین راه‌های بدست آوردن سرعت آپلود و دانلود ، استفاده از سایت سایت speedtest.net می‌باشد. این سایت نتیجه‌ی واقعی سرعت کاربر را نمایش می‌دهد.

آیا سرعت ارتباط از طریق کابل بهتر از اتصال به مودم وای‌فای می‌باشد؟

قطعا بله، ممکن است کاربری تجربه‌ی خوبی با اینترنت وای‌فای داشته باشد اما اگر دیگر کاربران صدای او را ضعیف و همراه با قطعی دریافت می‌کنند، می‌تواند به مودم ارسال کننده وای‌فای نزدیکتر شود، به شبکه‌های وای‌فای دیگری وصل شود و یا بهتر است مستقیماً به یک شبکه به صورت کابلی متصل شود. (در صورت استفاده از کامپیوتر و لپ‌تاپ)

به طور خلاصه اگر کاربر مشکلی در زمینه‌ی صدای ضعیف و قطع شدن مرتب داشت، پیشنهاد ما استفاده از آخرین نسخه‌ی مرورگر گوگل کروم و یک ارتباط اینترنتی قوی و بدون قطعی می‌باشد.


آخرین تغییر: یکشنبه، 7 نوامبر 2021، 11:41